top of page

Güneş Notları

Güncelleme tarihi: 8 Kas 2023

Sahil ve deniz

Güneş Notları

Güneş kremlerinden parfümcülerin koku paletine yolculuk

Güneş solar Farklı kaynaklardan elde edilen ferahlatıcı, ışıltılı, neşeli bir notadır.

L'Oréal, Sun Amber, güneş kremi filtre özellikleri için benzil salisilat kullandı. Araştırmaları sırasında şirket sonunda çok daha etkili güneş krem filtresi geliştirdi ve eski eski kremleri üretimden kaldırdı. Sonuç, Sun Amber satışlarında önemli bir düşüş oldu.

Bu formül daha sonra, artık bir güneş kremi olarak değil, parfümcüler için bir güneş solar simüle eden referans aldeit haline dönüştü ve ilk eski formül ile yeniden parfümlerde kullanımı için üretime başlandı.

Sentetik moleküller Ambre Solaire'de benzil salisilat, kozmetik ürünler için klasik bir akor olan gül ve yaseminle birleştirilmiştir. Peki bu molekül neye benziyor? Çiçeksi ve karamelize bir tarafı olan hem tatlı, yağlı, baharatlı hem de balzamik notalar bırakır. Kokusu kendi başına çok güçlü değildir ancak zamanla son derece kalıcıdır. "benzil amil ve cis 3 heksenil". Güneş notaları: Tatillerin parfümü olarak bilinir Güneş kokuları nispeten yeni bir kategoridir ve muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, güneşli bir mizacı olan parfümleri ifade eder. Bunlar, ışıkla oynayan ve tamamen modern, sıcak bir parlaklık yayan yazlık kokulardır. Bizi seyahat ettiren çiçek kokuları? Beyaz çiçekler ve güneş: Frangipani, Yasemin, Gardenya, Ylang-Ylang, Güneş solar parfümleri:


Nivea Sun Nivea for women and men

Tease Dreamer Victoria's Secret for women

Olympéa Solar Paco Rabanne for women

Ashore Amouage for women and men

Sun Summer Edition 2020 Jil Sander for women

2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentarer


bottom of page